En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada? (2023)

Yazar Yorum Yap 41 views
En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada? (2023)

Son zamanlarda aileler ve kişiler bazında ihtiyaçların arttığı görülüyorken birçok kişi, ödemeler için nakit sorunu yaşadığını ve en uygun ihtiyaç kredisini araştırdığını dile getirmektedir. Bu noktada birçok banka, ailelerin nakit dertlerine derman olabilmek için uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaktadır. Bu nedenle kredi çekmek isteyenler de en uygun ihtiyaç kredisinin hangi bankada olduğunu merak etmektedirler. Bankalar, birbirlerinden farklı oranlarda krediler sunmaktadır.

En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar

Şimdilerde birçok banka tarafından ihtiyaç kredisi sunulduğundan aileler kafa karışıklığı yaşayabilmektedirler. Bankalar, kampanya dönemlerine göre farklı faiz oranlarını sunabiliyorlar. Bu noktada sizler için en uygun faiz oranlarıyla kredi sunan bankaları araştırarak en hesaplı krediyi ortaya çıkardık.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 2023

Şimdilerde en önemli bankacılık kurumları arasında gösterilen QNB Finansbank hem yatırım araçları hem de kredi imkanlarıyla herkesin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Özellikle Enpara uygulamasıyla dikkat çeken firma, şimdilerde Enpara ve ana merkezleri üzerinden birçok kredi sunmaktadır. Bu kredilerden en çok tercih edileni ise ihtiyaç kredisi olarak bilinmektedir.

QNB Finansbank, kredi çekmek isteyen kişiler için %1,39 oranında faiz imkanı sunmaktadır. Bu oranlar, Türkiye sıralamasındaki bankalar arasında oldukça cüzi bir rakam olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle milyonlarca kişi, QNB Finansbank ihtiyaç kredisi tercih etmektedir. Ayrıca bankanın 1.000 ila 120.000 lira arasında bir ihtiyaç kredisi sunduğu ve minimum olarak 1 ay ve maksimum olarak 24 ay vade sağladığı bilinmektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi 2023

Son zamanların en hızlı yükselişe geçen bankaları arasında gösterilen ING Bank, kredi anlamında en çok tercih edilen firmalardan biridir. Bu noktada ING Bank, yeni kredi döneminde müşterileri kendi etrafında toplayabilmek için kredi imkanlarını ‘’3 ay erteleme’’ fırsatı ile sunmaya başlamıştır.

Ayrıca ING Bank, 120 bin liraya kadar kredi imkanı sağlarken düşük faiz oranlarıyla da herkesin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Oldukça yüksek rakamlarda kredi sunduğu bilinen firma, faiz oranı olarak %1,24’lük bir oran belirlemiştir. Bu nedenle ING Bank, 2023 yılında en düşük faiz oranıyla kredi veren banka konumundadır. Ayrıca bankanın en az 3 ay ve en fazla 6 ay vade ile kredi sağladığını da belirtmekte yarar var.

CEPTETB İhtiyaç Kredisi 2023

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak görülen TEB Bankası, şimdilerde CEPTETEB uygulaması üzerinden sunduğu kredilerle oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu noktada CEPTETB aracılığıyla sunulan krediler, birkaç firmanın üzerinde kalıyor olsa da hala Türkiye ortalamasına göre oldukça cüzi görülebilmektedir.

CEPTETB ihtiyaç kredisi olarak sunulan mevduat, genel anlamda makul görülebilecek %1,64 oranında sunulmaktadır. Bu sayede kişiler, kredilerini oldukça kolay bir şekilde çekebilmekte ve ödeme konusunda da herhangi bir sorun yaşamamaktadırlar. Üstelik CEPTETB kredisi, minimum 3 ay ve maksimum 36 aylık ödeme seçenekleri ile çok rahat bir şekilde geri ödenebilmektedir.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi 2023

Son zamanlarda ev ve taşıt kredisi ile milyonlarca kişini nakit sorununu çözmeyi başaran Fibabanka, şimdilerde ihtiyaç kredisiyle de herkesi şaşkına çevirmeyi başarmaktadır. Bu noktada Fibabanka, her ne kadar faiz anlamında biraz daha yüksek noktalardan kapı açıyor olsa da ödeme imkanları bakımından müşterilerine avantajlar sağlamaktadır.

Yüksek rakamlarda kredi sağladığı bilinen Fibabanka, toplamda %1,82 oranında faiz sunarak nispeten müşterilerinin çok daha uygun rakamlarla kredi çekebilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca en az 4 ay vade imkanı sunan firma, en fazla 12 aylık bir geri ödeme şansı sunar.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi 2023

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankaları arasında yer alan Garanti BBVA, yenilenen yüzüyle son yıllarda müşteri sayısını arttırmayı başarmıştır. Bu nedenle ihtiyaç, alışveriş ve taşıt gibi kredilerle çok daha fazla öne çıkmaktadır. Şimdilerde banka tarafından sunulmakta olan kredi, kolay geri ödeme avantajları ve yüksek mevduat rakamları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

120 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi sağlamakta olan firma, faiz oranı olarak %2,25 oranını belirlemiştir. Bu noktada faiz oranı yüksek gibi görülen ihtiyaç kredisi, en az 1 aylık en fazla ise 36 aylık vade imkanlarıyla geri ödeme konusunda kişileri oldukça rahatlatabilmektedir. Üstelik yetkililerden yapılan son açıklamalarda ilgili faiz oranının da yakın zamanda düşürüleceği ifade edilmiştir.

Etiketler