Yapıkredi Emekli Maaş Ödemeleri ve Promosyonları

Yazar Yorum Yap 13 views
Yapıkredi Emekli Maaş Ödemeleri ve Promosyonları

Yapıkredi Emekli Maaş Ödemeleri ve Promosyonları

Yeni emekli olacaksanız, SSK veya Bağ-Kur’dan emekli olmak için e-Devlet/SGK Müdürlüklerinden, Emekli Sandığı’ndan emekli olmak için ise de çalışmakta olduğunuz kurum veya Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığına başvuru da bulunarak Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.

 

Yapı Kredi’den Emekli Maaşı Nasıl Alınır?

Emekli maaşı, çalışanların emeklilik dönemlerinde aldıkları düzenli bir gelirdir. Emeklilerin maaşlarını alabilecekleri bankalar arasında Yapı Kredi Bankası da bulunmaktadır. Eğer bir Yapı Kredi müşterisiyseniz, emekli maaşınızı kolayca taşıyabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanarak emekli maaşı taşıma işlemini kolayca yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak veya size en yakın Yapı Kredi şubesine nüfus cüzdanınızla uğrayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz, hemen Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirerek müşteri olabilir ve emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz. Alternatif olarak, e-Devlet veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla da emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

Başvurunuz sonrasında, ilk maaş dosyanız SGK tarafından Yapı Kredi Bankası’na gönderilecektir. Seçtiğiniz Yapı Kredi şubesinde adınıza açılacak olan “Emekli Maaş Hesabı”nızdan, Yapı Kredi Banka Kartı ile emekli maaşınızı almaya başlayabilirsiniz.

SGK Emekli Maaşına Özel: Nakit Promosyon Kampanyası ile 8.500 TL’ye Kadar Ekstra Gelir Fırsatı!

Yapı Kredi Bankası, SGK emekli maaşı alan müşterileri için 8.500 TL’ye varan nakit promosyon kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında, 6 Nisan 2023 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi’den üç yıl boyunca SGK emekli aylığı alma taahhüdü veren müşteriler özel fırsatlardan yararlanabileceklerdir.

Promosyon Taahhütnamesi imzalandıktan sonra ilk ödeme sonunda net gelire göre, belirli bir miktar nakit promosyon ödemesi yapılacaktır. Net gelir 3.499 TL’ye kadar olan müşterilere 4.500 TL, 3.500 TL – 7.499 TL arasındaki müşterilere 5.250 TL, 7.500 TL – 9.999 TL arasındaki müşterilere 6.750 TL ve 10.000 TL üzerindeki müşterilere 7.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacaktır.

Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşteriler, iki yeni fatura ödeme talimatı verildiğinde 250 TL ek nakit ödül alma fırsatına sahip olacaklardır. Ayrıca, kampanya döneminde imzalanan Ek Ödül Taahhütnamesi’ne sahip müşteriler, esnek hesap limitinden 0 faizle 2.000 TL’ye kadar faydalanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında, ilk kez Yapı Kredi kredi kartı alan veya kampanya başlangıç tarihinden itibaren 06.07.2023’e kadar toplam 500 TL harcama yapan müşteriler ek 750 TL nakit promosyon alacaklardır.

Ek Ödül Taahhütnamesi’ni imzalayan müşteriler, belirli bir süre içinde minimum 25.000 TL değerinde bireysel ihtiyaç kredisi kullanımına ek 500 TL nakit promosyon alacaklardır.

Müşterilerin emekli maaş hesabına yatırılacak olan ödemeler, fatura ve kredi kartı kampanyalarından hak edilen ödüller de dahil olmak üzere, Yapı Kredi Bankası aracılığıyla yapılacaktır.

Kampanya koşullarına uygun olarak yapılan başvurular, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığıyla yapılabilecektir.

Yapı Kredi Bankası, kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Promosyonun ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda, kıstelyevm esasa göre geri alınacaktır.

 

 

 

Etiketler