Garanti BBVA En İyi Kredi Kartları Neler? (2023)

Yazar Yorum Yap 57 views
Garanti BBVA En İyi Kredi Kartları Neler? (2023)

Garanti BBVA en iyi kredi kartları her dönem sunulan avantajlara, bonuslara ve kampanyalara göre güncellenmektedir. Özellikle Garanti Bonus Genç gibi kredi kartı türleri sürekli popülerliğini korumakta, yaş sınırını karşılayan birçok kişi tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Garanti Bonus Genç dışında, Garanti BBVA tarafından sunulan ve birbirinden farklı avantajları bulunan 10’dan fazla kredi kartı türü bulunmaktadır.

Garanti BBVA en iyi kredi kartları hangileri?
Garanti BBVA en iyi kredi kartları hangileri?

Garanti kredi kartı türlerinin tamamında kendisine has özellikler bulunmakta, dönemsel kampanyalar sunulmaktadır. Örneğin Shop&FLY kredi kartı, özellikle sık sık seyahat eden ve uçuşlar gerçekleştiren banka üyeleri tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir. Zira bu kredi kartı türünde mil kazanmak ve bu millerle uçuşları daha uygun fiyatlara getirmek kolaylaşmaktadır. Peki, Garanti BBVA en iyi kredi kartları neler? Garanti BBVA kredi kartı avantajları neler?

Garanti BBVA En İyi Kredi Kartı Hangisidir? (2023)

Garanti BBVA en iyi kredi kartı listesinin başında Garanti Bonus Genç yer almaktadır. Kart ücretinin bulunmadığı, 26 yaşını aşmamış kişilerin rahatlıkla kullanabildiği, birbirinden avantajlı kampanyaların yer aldığı Garanti Bonus Genç kredi kartı dışında banka müşterisi olan herkesin rahatlıkla yararlanabileceği, başvuru yapmalarının ardından olumlu sonuç almaları durumunda adrese teslim olarak talep edebileceği en iyi kart türleri aşağıdaki gibidir.

1. Garanti Bonus Genç

En iyi kredi kartları listesinin başında özellikle 26 yaşından küçük gençler için ilk sırada yer alan Bonus Genç’te kart ücreti ödenmez, sunulan kampanyalar asla bitmez. Bonus Genç’e başvurabilmek için birbirinden detaylı şartlar bulunmaz; öğrenci olan banka müşterilerinin de rahatlıkla başvuruda bulunup alabileceği kart türlerinden biri olarak bilinmektedir. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Garanti BBVA resmi internet sitesinde veya mobil şube uygulamasından başvuru yapılabilmektedir.

Garanti Bonus Genç başvurusu yapmak için tıklayınız. 

2. Garanti Bonus Gold

Garanti Bonus Gold kredi kartında aylık harcama miktarı 2.000 TL üzerine çıktığı zaman %25 bonus elde etme imkanı bulunmaktadır. En iyi kredi kartları arasında ikinci sırada yer alan Garanti Bonus Gold kredi kartıyla, Garanti BBVA anlaşmalı iş yerlerinde normalden çok daha fazla bonus elde edilebilmektedir. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Garanti Bonus Gold başvurusu yapılabilmektedir.

Garanti Bonus Gold başvurusu yapmak için tıklayınız.

3. Garanti Bonus Platinum

Garanti Bonus Gold’dan sonra gelen Bonus Platinum kredi kartı da bankanın en sevilen kart türleri arasında yer almaktadır. Bu kredi kartında da aynı şekilde çeşitli bonuslar ve kampanyalar sayesinde avantajlı alışveriş imkanı bulunmaktadır. Bonus Platinum kredi kartında yapılacak alışverişlerden %50’ye varan bonus elde etme avantajı sayesinde kullanılabilecek en iyi kredi kartlarından biri olduğu söylenebilir. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Garanti Bonus Platinum kart başvurusu yapılabilmektedir.

Garanti Bonus Platinum başvurusu yapmak için tıklayınız. 

4. American Express Card

American Express Card, Garanti Bankası’nda bulabileceğiniz ve birçok bankada benzer türleri bulunan kredi kartlarından bir tanesidir. Bu kart türünde anlaşmalı Selects üyesi restoran, otel, araç, yat kiralama işletmelerinde %10’dan %20’ye dek indirim elde edilebilmektedir. Ayrıca kart sahipleri, seyahatlerini American Express Seyahat ve Concierge hizmeti ile rahatlıkla planlayabilmektedir. Garanti American Express Card başvurusu yapmak isteyenler, aşağıdaki resmi Garanti BBVA bağlantısını ziyaret edebilirler.

Garanti BBVA American Express Card başvurusu yapmak için tıklayınız. 

5. Bonus Flexi

Garanti Bonus Flexi kredi kartı, aidat ücretleri olarak bilinen kart yenileme ücretlerinin olmaması ve 250 binden fazla Garanti BBVA üyesi iş yeriyle yapılacak alışverişlerde bonus elde etme imkanı sunmasıyla birlikte tercih edilen en iyi kredi kartları arasındadır. Garanti Bonus Flexi kredi kartına başvuru yapmak isteyen banka müşterileri aşağıdaki Garanti BBVA resmi başvuru sayfası bağlantısına tıklayarak bilgileri doldurabilir, kredi kartı başvuru sonuçlarını öğrenebilirler.

Garanti Bonus Flexi kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

Garanti BBVA en iyi kredi kartları yukarıdaki gibi bilinmektedir. Bu kredi kartı türleri dışında, Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu çok fazla sayıda kredi kartı türü bulunmaktadır. Örneğin taraftar kartları (GS Kart, BJK Kart, FB Kart) gibi kart türleri de fanatik taraftarlar arasında yaygın kullanılmakta; her kredi kartının kendisine özgün çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. Eğer banka müşterisi değilseniz, Garanti BBVA müşteri ol bağlantısı üzerinden banka müşteri başvurusu yapabilir ve bankanın sunmuş olduğu kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler